Reinhold Ljunggren färglitografier
2015-08-28
324529
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): (2), Motiv från Trosa, bl a "Den Gamla Prästgården, signerade R. Ljunggren, färglitografi, 10/360 respektive 331/360, ca 32x35 cm