Figurkomposition
2015-08-30
324519
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HELMUT MANTEL (1900-tal): Figurkomposition, signerad, olja på papper uppfodrad på pannå, 48x63 cm