Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2015-08-27
324375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 33/200, färglitografi, bladmått 56x61 cm