Peter Dahl färglitografi
2015-08-27
324354
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dansande par, signerad och daterad Peter Dahl-72, 10/75, färglitografi, 50x73 cm