Byrå 1800-tal
2015-08-27
324339
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 80, 107x50 cm
Nyckel saknas, senare bemålad, smärre ytskador