Takarmatur Nuevo Living
2015-08-27
324274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NUEVO LIVING, "Titan", takarmatur, Canada, kromad stomme, ledade ljusarmar, höjd ca 90-120, diameter 95 cm, medföljande skärmar
Brukslitage, skärmarna med skador