Orientmatta
2015-08-30
324212
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Veramin, signerad, ca 326x200 cm
Jämnt slitage, reducerade kortsidor