Sven Ahlgren olja
2015-09-10
324180
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN AHLGREN (1922-1997), stilleben, olja på pannå, signerad Ahlgren, ca 82x60 cm