Ellis Wallin
2015-09-10
324178
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972), "Klar vårdag", olja på duk, signerad Ellis Wallin -50, ca 54,5x65 cm