Robert Högfeldt
2015-09-10
324174
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1884-1986), landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Högfeldt, ca 33x42 cm