Bengt O Abrahamsson oljemålning
2015-08-26
324075
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT O. ABRAHAMSSON (1924-1989): Kiosken, signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, 46x38 cm
Enstaka fläckar av ytsmuts