Åke Wickström oljemålning
2015-08-26
324073
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Interiör, signerad Å. Wickström, olja på duk, 34x 42 cm