Buffé
2015-08-26
323959
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BUFFÉ, 1800-talets slut, i valnötsfanér, uppsats med skuren dekor och spegel, höjd 180, 155x58 cm, nycklar finns
fläckar skador