Carl Johansson Kollektion Vasa Konst
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944), Utsikt af Sörberget och Andvikssjön i Refsund (Jemtland), osignerad, utförd på 1880-talet, olja på duk, 51x76,5 cm,
text a tergo "Revsund norra Jämtland målad av Carl Johansson"
Duklagningar
323955
2015-09-13