Fåtölj 1940/50-tal
2015-08-25
323944
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1940/50-tal, stoppad sits, ben i bok, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage