Skåp 1900-talets början
2015-08-26
323916
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKÅP, 2-delat, 1900-talets början, bemålat, förgyllda beslag, med utdragsskivor, höjd ca 236, 131x51
Nyckel saknas, omarbetat