Byrå gustaviansk stil
2015-08-26
323906
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 85, 89x44 cm
Omarbetad, nyckel saknas