Golvlampor 1900-talets andra hälft
2015-08-25
323895
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, orangelackerade stommar, blommiga skärmar, total höjd 144 cm
Sockel med mindre bucklor, ytslitage, skärm med mindre buckla och något sned, en skärm lös