Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets början, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 80, 88x44 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, omarbetad
323887
2015-08-25