Axel Lind oljemålning
2015-09-01
323850
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Öppet hav, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 80x100 cm