Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
KAROTTER, 2 st, FAT, 2 st, KAROTTOMTAG, pläter, bl a England, 1800/1900-tal, brickor och omtag diameter ca 23-28 cm
Bruksslitage, insats saknas till karottomtag
323827
2015-08-25