Carl Brandt oljemålning
2015-08-25
323820
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med kvarn, signerad C Brandt, olja på duk, 59 x 94 cm