Matbord
2015-08-25
323792
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1800-tal, 2-delat, med iläggsskiva, vitmålat, höjd 75, diameter 119 cm total längd 180 cm
sprickor skador