Ljusstakar 1 par och skål silver
2015-08-28
323739
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, SKÅL, silver, ljusstakarna med otydl. stämplar, skålen märkt 900, oval skål på fyra fötter, ljusstakarnas höjd 17,5 cm, skålens längd 30,5 cm, vikt 187 resp. 306 g
Ljusstakarnas ljusholkar med bucklor och skador