Peter Dahl färglitografi
2015-08-24
323720
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med landskapsvy, signerad och numrerad 144/200, färglitografi, bladmått ca 27x2105 cm