Bert Håge Häverö färglitografi
2015-08-24
323640
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Kyrkö Sund, Göteborgs skärgård, signerad, 286/360, färglitografi, ca 34x43 cm