Jan Naliwajko färglitografi
2015-08-24
323636
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 315/360, färglitografi, ca 70x58 cm