Gideon Börje oljemålning
2015-08-24
323625
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kustbild, skrapsignerad G Börje, olja på duk, ca 60x50 cm
Smärre tryckskada