Joakim Allgulander
2015-08-24
323599
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 163/240, färglitografi, bladmått 42x61 cm, oramad