Lennart Rodhe
2015-08-22
323573
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1989, färglitografi, 77/100, bladmått ca 30x37 cm