M Pyk
2015-08-22
323568
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Interiör - dukat bord, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm, oramad