M Pyk
2015-08-22
323567
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad