Wilson oljemålning
Vollendet
2015-08-22
323534
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
T WILSON (1900-tal): Pastoralt landskap, signerad, olja på duk, ca 50 x 75 cm
Färgbortfall