Målning 1800/1900
2015-08-22
323532
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Fiskare, Sydländsk kustbild, olja på duk, ca 61 x 78 cm
Dukskador, lagningar