Einar Jolin Stockholm
2015-08-22
323518
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholm, signerad Jolin, 297/360, färglitografi, 45x55 cm