Albin Amelin
2015-08-22
323514
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Timmerflottare, signerad Amelin, numrerad 161/310, färglitografi, 50x69 cm
Gulnader