Theo Tobiasse
2015-08-22
323513
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): "Exode vole au ciel du Sinai", signerad och numrerad 102/200, färglitografi, bildmått 52x70 cm