Anton Konrad Schmidt oljemålning
2015-08-22
323507
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANTON KONRAD SCHMIDT (1887-1974): Baeza Spanien, Spansk bygata, olja på pannå, signerad Ant K Schmidt, 24x32 cm