Lampor glas petroleum
2015-08-22
323493
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, petroleumfärgat glas med reliefdekor, motiv av löv, insidan med mönstrat klarglas, stomme i svärtad plåt, höjd ca 16, 21x17 cm
Smärre slitage