Kandelabrar nyrokoko

Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko
Kandelabrar nyrokoko

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, nyrokoko, 1800-talets senare del, för sex ljus vardera, rikt dekorerade med putti och blomsterslingor, bär numrering 1823A, höjd ca 61 cm

Enstaka smärre bristning

323489

2015-08-22