Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ESTER HENNING (1887-1985): Björkar med röda stugor, signerad Ester Henning, olja på duk, uppfodrad, 66 x 46 cm
Uppfodrad och skador med färgbortfall
323464
2015-08-21