Elektrifierad takfotogenlampa
2015-08-21
323461
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, elektrifierad, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 80, diameter 62 cm
Slitage