ACE Hill oljemålning
2015-08-22
323458
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILL, Ace (1800-tal): Fartyg vid strand, signerad ACE Hill, olja på duk, ca 19 x 30 cm