Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964) "Inga vid spinnrocken", signerad och daterad Sam Uhrdin -49, olja på duk, ca 80x100 cm
Färgbortfall
323455
2015-08-21