Urna
2015-08-21
323384
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1800-tal, rik dekor i underglasyrbolått med motiv av drakar, höjd ca 62 cm
Lagningar, skador, lös skärva medföljer