Satsbord 3 dlr
2015-08-19
323357
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad och bronserad dekor, höjd ca 44-58, 56x36 cm
Ytslitage