Stolar rokokostil
2015-08-19
323353
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-tal, tygklädda sits, sitthöjd 45, rygghöjd 102 cm
Slitage och skador