Punschkoppar silver
2015-08-19
323345
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNSCHKOPPAR, 12 st, silver, stämplade Fritz Olsson, Luleå 1954, invändigt förgyllda, schatull, vikt ca 390 g