Vas
2015-08-19
323344
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, keramik, Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby, signerad, 1950-tal, vitglaserad dekor i svag relief, höjd 38 cm
Bruksslitage