Piedestal
2015-08-19
323313
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, förgylld, stenskivor i marmor, höjd ca 66 cm
Förgyllning med mindre slitage